Scannen van QR codes door iPads en iPhones
We hebben geconstateerd dat in Inspect en de AssetAspp het scannen van qr-stickers door iPads en iPhones niet altijd goed werkt. Een update van IOS is hiervan de oorzaak.
Om dit te verhelpen dient u de volgende instellingen aanpassen:
Ga naar instellingen – Safari – Geavanceerd – Experimental Features. Hier ziet u een heel aantal instellingen. Zorg ervoor dat de vier opties die beginnen met ‘GPU’ uitgevinkt staan.
Let op: wanneer u op uw device gebruik maakt van bestaande snelkoppelingen naar Inspect of de AssetApp, kunt u deze het beste verwijderen en opnieuw aanmaken. Alleen dan worden de nieuwe instellingen gebruikt.
Ondervindt u geen problemen dan heeft u waarschijnlijk de nieuwe versie nog niet geïnstalleerd.

Meer nieuws
Samenwerking Kuijpers – Prognotice
Kuijpers en Prognotice sluiten een meerjarige samenwerkingsovereenkomst voor het gebruik van het softwareplatform van Prognotice.
Wij zijn verhuisd!
Wij zijn verhuisd! Vanaf 1 juli 2022 zijn wij gevestigd in ‘Villa Canton’ in Baarn.
Verbeterde servicedesk bij Prognotice
Wij verbeteren de communicatie met onze klanten. Daarom wijzigt vanaf 1 juli 2022 onze servicedesk. Lees hier meer.
De gratis API: wat is het precies en wat zijn de voordelen?
API staat voor Applicatoin Programming Interface en wordt ingezet om verschillende programma’s met elkaar te laten communiceren. Door het inzetten van een API zorg je ervoor dat data maar één keer ingevoerd hoeft te worden. Zo draagt een API bij om met minder mensen hetzelfde werk te doen.
Het Prognotice dashboard: wat is het?
Prognotice is meer dan het maken van een MJOP, want assetmanagement is meer dan het maken van een meerjarenonderhoudsplan. We vertellen u graag over ons dashboard.