Nieuwe website is live!
In april hebben wij onze nieuwe website gelanceerd! Hier zijn wij enorm trots op. Remco Iburg, directeur bij Prognotice vertelt: “We kennen de vastgoed- en onderhoudsbranche door en door. De afgelopen jaren is onze visie op assetmanagement veranderd: van MJOP naar assetmanagement. Op onze nieuwe website dragen wij onze visie op assetmanagement uit.”
Van MJOP naar assetmanagement
Jeroen Boxem, salesmanager Prognotice vult aan: “We waren het eerste bedrijf met een meerjarenonderhoudsprogramma (MJOP) voor installateurs en die innovativiteit zijn we nooit kwijtgeraak. Dat zit in onze genen. Doordat we goed blijven luisteren naar onze klanten en de vastgoedonderhoudsbranche als geheel, weten we waar het steeds weer slimmer en beter kan. Dat vertalen we door in nieuwe softwareoplossingen en analysesystemen voor assetdata die onze klanten nog niet bij een ander hebben gezien. Onze nieuwe visie op assetmanagement”
“Uiteraard kunt u ook altijd bij ons terecht als u alleen een meerjarenonderhoudsprogramma (MJOP) wilt maken en nog niet toe bent aan assetmanagement in zijn geheel. Deze kennis zijn wij natuurlijk niet verleerd”.
We zijn benieuwd wat u van onze nieuwe website vindt!
MEER LEZEN
Meer nieuws
Wij zijn verhuisd!
Wij zijn verhuisd! Vanaf 1 juli 2022 zijn wij gevestigd in ‘Villa Canton’ in Baarn.
Verbeterde servicedesk bij Prognotice
Wij verbeteren de communicatie met onze klanten. Daarom wijzigt vanaf 1 juli 2022 onze servicedesk. Lees hier meer.
De gratis API: wat is het precies en wat zijn de voordelen?
API staat voor Applicatoin Programming Interface en wordt ingezet om verschillende programma’s met elkaar te laten communiceren. Door het inzetten van een API zorg je ervoor dat data maar één keer ingevoerd hoeft te worden. Zo draagt een API bij om met minder mensen hetzelfde werk te doen.